Adventní víkendový seminář Slepá skvrna

"Vnitřní pokoj je nechat hudbu znít.
Fascinující volný pád do Teď
překypujícího životem.”
Jeff Foster

Víkendový seminář zaměřený na SPECIFICKOU OBLAST NAŠEHO STÍNU představující nikoli části, které vidět odmítáme, nýbrž ty oblasti naší reality, jež ani při nejlepší vůli už bez pomocí druhých nahlédnout nedokážeme.

Téma spojené s POKOROU, DŮVĚROU a ochotou NECHAT SI POMOCI, ale i s RADOSTÍ z nově OBJEVENÝCH POKLADŮ své duše. Přijetím zbývajících fragmentů dospíváme k naplňujícímu prožitku ”JÁ JSEM” usnadňující dát konečné vale PERFEKCIONISTICKÝM NÁROKŮM na sebe sama.

Vše ostatní, co nám nenáleží, pak můžeme nechat s klidem odplynout a stále častěji se probouzet do osvobozujícího bytí TADY A TEĎ.

Na co se můžete těšit?

  • Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arte - technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších originálních tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude uzpůsobeno aktuálnímu naladění a možnostem skupiny.

  • Práce v 4 – 8 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

Termín konání

Pátek až neděle 6. - 8.12. 2019

Místo konání

Víkendový seminář bude probíhat poprvé v nových prostorách Psychologie radosti Praze - Břevnově, Šlikova 20.

Ubytování a stravování

Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů + občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

Zahájení a ukončení

V pátek před 16. hodinou se sejdeme před Břevnovským klášterem, kde společně s průvodcem absolvujeme společnou prohlídku (vstupné 80 Kč).  (https://www.brevnov.cz/cs/. Nestihnete-li prohlídku kláštera, můžete dorazit rovnou na večeři v 18.30 h do Restaurace Klášterní šenk (www.klasternisenk.cz) přímo v břenovském areálu. Páteční i sobotní program potrvá cca do 20 h. V sobotu a v neděli začátek v 10 hodin. Předpokládané ukončení semináře v neděli kolem 17. hodiny.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.   

Podrobné informace


Cena

Zálohu va výši 1.240 Kč uhraďte prosím nejpozději do 20.11.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030. Doplatek ve výši 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na semináři.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0