Alfy a Omegy našich životů

“To když s náma má se něco stát. O štěstí, lásku začnem se bát, tváře zvážní. Tak všichni věří,
že nad náma jsou, 
od všeho zlého nás ochraňujou 
andělé strážní...“
     V. Neckář – z písně Andělé strážní

Témata

  • Seminář určený Vám všem, pro které je adventní čas dobou vhodnou k POZASTAVENÍ, usebrání a zamyšlení se nad prvními a posledními věcmi našeho života.
  • Zjistíte, jaké charakteristické vzorce vykreslují Vaše ZAČÁTKY a co je typické pro UKONČOVÁNÍ Vašich životních kapitol a cest.
  • Zvědomíte si, do jaké míry utvářely Váš dosavadní život nevědomě PŘEJATÉ HODNOTY a porovnáte je s  PRIORITAMI, pro něž jste se sami vědomě rozhodli.
  • Společně se zamyslíme se nad tím, kde a z čeho čerpáme SÍLU A OPORU ve chvílích nejtěžších, v co nebo koho máme DŮVĚRU a jaké RITUÁLY a proč nám (ne)dávají SMYSL.
  • Průběžně budeme hledat důležité, leč opomíjené „OMEGA KLÍČE“.

 

Místo konání

Víkendový seminář, se specifickou adventní atmosférou, bude probíhat opět převážně v útulných prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3.  V případě Vašeho zájmu, po společné domluvě, zakončíme sobotní večer návštěvou vánočních trhů na Náměstí Jiřího z Poděbrad.

Na co se můžete těšit?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a individuálních potřeb.

Ubytování a stravování

Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů  + drobné občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

Cena a způsob platby

Cena kurzu činí 2.490 Kč. Zálohu 1.240 Kč zašlete, prosím, do 15. 11. 2018 na č. ú.: 1723183036/3030. Doplatek 1.250 Kč můžete uhradit na místě.

Počet účastníků ve skupince

Práce v 4 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

Přihlášení

Přihlášky prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo našich www stránek.

Zahájení a ukončení

V pátek před 17. hodinou se sejdeme před Jindřišskou věží, kde společně navštívíme výstavu betlémů (www.prague.eu/cs/detail-akce/13177/trestske-betlemy-v-jindrisske-vezi) a další patra Jindřišské věže (vstupné 140Kč). V posledním 10. patře se nachází vyhlídka na panorama Prahy a unikátní zvonkohra s výběrem 1152 melodií. Dále je ve 4. patře umístěna stálá expozice – Muzeum pražských věží. Nestihnete-li absolvovat společnou prohlídku, můžete dorazit rovnou na večeři v 18.30 hodin do Restaurace Hybernia (www.hybernia.cz), Hybernská 53/10. Večeře včetně pátečního programu semináře potrvá cca do 20.30 hodin (podobně i v sobotu). V sobotu a v neděli začátek v 10 hodin.  Předpokládané ukončení semináře v neděli mezi 17. – 18. hodinou.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.        

Termín konání

Pátek až neděle 7.- 9.12. 2018

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.240 Kč uhraďte prosím nejpozději do 15.11.2018 převodem na účet č. 1723183036/3030. Doplatek ve výši 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0