Bod zlomu aneb objevte svého Malého prince

Jak přežít se ctí všechna svá nouzová přistání, životní karamboly a pády a vytěžit z nich pomyslná zlatá zrnka? Kde nalézat naději ve světě, který se „porouchal“? Jaký je recept na štěstí? Setkání s Malým princem patří zas a znovu k výjimečným událostem s jedinečným potenciálem proměnit a nově utvářet krajiny našich životů. Dovolme si vstoupit do svého vnitřního světa, nechme se „tady a teď “ oslovit a inspirovat jednotlivými postavami přinášející hlubší poznání sebe sama a nalaďme se na kouzelnou bytůstku, kterou můžeme správně vidět pouze svým srdcem.  Pokusme se přesáhnout protiklady nalezením smíru se životem a jeho (ne)konečností.
 • Místo konání

Víkendový seminář bude jako obvykle probíhat převážně v prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3. V případě příznivého počasí budeme určitou část semináře trávit venku a v sobotu večer navštívíme nedaleký Park Parukářku nebo jiné předem dohodnuté místo či akci.

 • Na co se můžete těšit?

  Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, techniky konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo
  na míru
  danému tématu. Tentokrát přednostně využijeme inspirace knižní předlohou Malý princ od A. de S.- Exuperyho. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a uzpůsobeno potřebám jednotlivých členů. 

 • Ubytování a stravování

  Ubytování není zajištěno, po osobní domluvě (vlastní karimatka + spacák) je možno přespat v Ateliéru. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) + drobné občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

 • Cena a způsob platby

  Cena kurzu činí 2.490 Kč. Zálohu 1.250 Kč zašlete, prosím, do 15. 6. 2018 na č. ú.: 0387273379/0800. Doplatek 1.240 Kč můžete uhradit na místě.

 • Počet účastníků ve skupince

  Práce v 4 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

 • Zahájení a ukončení

  V pátek v 17 hodin se sejdeme v  Restauraci la Bastille, Újezd 426/26 - www.restu.cz/la-bastille-/. Po večeři vyjedeme lanovkou na Petřín (MHD / 24Kč), společně navštívíme Štefánikovu hvězdárnu, kde budeme pozorovat vzácný astronomický jev, úplné zatmění měsíce www.astro.cz/naobloze/mesic/zatmení-mesice a shlédneme interaktivní výstavu (100 až 130Kč - vyšší cena v případě zahrnutí přednáškové show). Program na hvězdárně budou ještě dále upřesňovat; počítejte s jeho ukončením po 21.h. V sobotu a v neděli začneme v 10 hodin.  Předpokládané ukončení programu v sobotu je v cca 20.30. Seminář bude zakončen v neděli mezi 17. – 18. hodinou.

 • Doporučení

  Vezměte si s sebou pohodlné a spíše volnější  oblečení. Doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno – pro pozvolné doznění zážitků.       

 • Termín konání

Pátek až neděle od 27. - 29.7.2018

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.250 Kč uhraďte prosím nejpozději do 15.6.2018 převodem na účet č. 0387273379/0800, nebo můžete (po osobní dohodě) zaplatit přímo na místě.

Přihláška

 1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0