Jarní víkendový seminář - Proč jsem tady?

„Věřím, že nastal čas, abychom si my – muži i ženy, začali vyprávět

trochu jiné příběhy. Příběhy, ve kterých se nám bude žít mnohem lépe.“    L. T. Pavlasová

Pokud i Vás zajímají odpovědi na otázky, proč jste se narodili právě do Vaší rodiny, zrovna těmto konkrétním rodičům, případně jak do tohoto scénáře zapadá rodina Vašeho partnera, a často přemítáte o hlubším smyslu Vaší existence, je tento seminář určený právě Vám.

Své životní příběhy jsme zvyklí vyprávět určitým způsobem a každým jeho dalším převyprávěním fixujeme podvědomě přijaté scénářové vzorce. Nahlédneme-li svoji minulost v novém světle, můžeme se stát vědomými tvůrci svých životů a začít psát nové příběhy ztělesňující naše největší sny a přání.   

Místo konání

Víkendový seminář bude probíhat převážně v prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3. V případě příznivého počasí a Vašeho zájmu navštívíme v sobotu odpoledne zahradu Kinských s unikátním dřevěným kostelíkem sv. Michaela, jezírky a vodopádem.

Na co se můžete těšit?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, techniky konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a uzpůsobeno potřebám jejich jednotlivých členů. 

Ubytování a stravování

Ubytování není zajištěno, po osobní domluvě (vlastní karimatka + spacák) je možno přespat v Ateliéru. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) + drobné občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

 

Počet účastníků ve skupince

Práce v 4 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

Přihlášení

Přihlášky prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo našich www stránek. 

ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ

V pátek před 17. hodinou se sejdeme v Jindřišské ulici 939/20 před Muzeem smyslů – www.muzeumsmyslu.cz, kde na nás čeká interaktivní výstava (290Kč). Nestihnete-li absolvovat výstavu, můžete dorazit rovnou na večeři v 18.15 h do Restaurace Tiskárna (www.restauracetiskarna.com). Poté začíná oficiální program semináře  cca do 20.30 hodin (platí i pro sobotní večer).  V sobotu a v neděli začínáme v 10 hodin.  Předpokládané ukončení semináře v neděli mezi 16. – 17. hodinou.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno – pro pozvolné doznění zážitků.  

Termín konání

 Pátek až neděle 4. - 6.5.2018

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.250 Kč uhraďte prosím nejpozději do 10.4.2018 převodem na účet č. 0387273379/0800. Doplatek 1.240Kč  můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0