Místo v životě

Seminář je určen pro všechny z vás, kteří jste se vydali hledat své „MÍSTO NA SLUNCI“. Společně budeme zjišťovat, které ŽIVOTNÍ SMĚRY aktuálně nejvíce rezonují s vaší ŽIVOTNÍ CESTOU a upřesnějí, kudy dále pokračovat. Zaměříme se také na pozornější vnímání a reflexi jemných SIGNÁLŮ TĚLA I DUŠE pomáhající nám vnášet do života více SMYSLU, NAPLNĚNÍ A RADOSTI. Naučíme se lépe pracovat se svým tělesným TĚŽIŠTĚM, vycházet více ze SVÉHO STŘEDU a vědomě i rychleji se vracet zpět. Zjistíme, jak být čím dál tím častěji VE SPRÁVNÝ ČAS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ a jak to vše souvisí s naším jedinečným ŽIVOTNÍM POSLÁNÍM.

 • MÍSTO KONÁNÍ

  Víkendový seminář bude probíhat převážně v útulných prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3. Pokud počasí dovolí, strávíme určitou část semináře i venku. Dle domluvy, počasí a chuti navštívíme nedaleký park Parukářku případně i Riegerovy sady.

 • NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  Čeká na Vás jedinečná kombinace arte - technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude uzpůsobeno aktuálnímu naladění a možnostem skupiny. Práce v 4 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

 • UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

  Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů + občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

 • CENA A ZPŮSOB PLATBY

  Cena kurzu činí 2.490 Kč. Zálohu 1.240 Kč zašlete, prosím, do 31. 5. 2019 na č. ú.: 1723183036/3030. Doplatek 1.250 Kč můžete uhradit na místě. V případě zájmu alespoň 3 z Vás, se ve společně dohodnutého termínu sejdeme na „dojezdovém“ semináři (17 –  20.00 h /350 Kč).        

 • PŘIHLÁŠENÍ

  Přihlásit se můžete prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo našich webových stránek. 

 • ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ

  V pátek před 17. h se sejdeme před Televizní věží Žižkov, vyjedeme výtahem nahoru, kde navštívíme observatoř a pokocháme se panoramatickým výhledem z nejvyššího místa v Praze (vstupné 250Kč - www.towerpark.cz).  Nestihnete-li absolvovat společnou prohlídku, můžete dorazit rovnou na večeři v 18.15 h do Restaurace Království, Kubelíkova 36, Praha 3 (http://www.kralovstvi.com). Páteční program potrvá cca do 20 h (podobně v sobotu). V sobotu a v neděli začátek v 10 h. Předpokládané ukončení semináře v neděli mezi 16.  17. h.

 • DOPORUČENÍ

  Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.

Termín konání

Pátek až neděle 12. - 14.7.2019

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.240 Kč uhraďte prosím nejpozději do 31.5.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030. Doplatek 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

 1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0