Muži mého života

Kteří  muži podstatně zasáhli do Vašeho života? z Kdo z nich a čím Vás výrazně ovlivnil?z V čem Vás Vaše zkušenosti s muži nejvíce obohatily? z Co se  naučili muži od Vás?Saháte vždy do stejného pytle nebo je každý z Vašich mužů úplně jiný? Zůstalo mezi Vámi něco nedokončeného či nevyřčeného? z Co potřebujete ještě pochopit nebo spatřit v novém světle? z Čtyři fáze  vývoje Anima z Animus jako cenný vnitřní společník posilující naši akceschopnost, odvahu, objektivitu a moudrost.

Na co se můžete těšit?

Na arteterapeutické ztvárnění, popřípadě i konstelační zpracování mužů Vašeho života, které Vám usnadní vypořádat se nekonfliktním a  tvořivým způsobem s mužským životním principem.  Absolvování semináře Vám také pomůže lépe pochopit role Vašich mužů, neopakovat stále stejné chyby a díky zhodnocené zkušenosti navazovat a prožívat s druhým pohlavím harmoničtější vztahy založené stále více
na vzájemném respektu, lásce a spolupráci.

Termín konání

Sobota od 10 - 17.30 h 8.6.2019

Podrobné informace


Cena

Částku ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do 25.5.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030, nebo můžete (po osobní dohodě) zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0