Opakovací grafologický seminář A (B)

 

Absolvovali jste v minulosti kurz grafologie a rádi byste si znovu zopakovali a oživili své dosavadní grafologické znalosti?

Přestáváte si být jisti fixacemi, rytmy a jejich interpretacemi?  Nevíte už přesně, jak rozlišit tah dynamický od adynamického, co vyvozujeme z jednotlivých pnutí, hůře si vybavíte, jak vypadají a jaké významy se pojí s přechodovými formami vázání?

Pokud ve Vás předchozí řádky zarezonovaly  a  probudily ve Vás zájem znovu, po čase,  usednout 
nad rukopisy a oživit si své znalosti z grafologie v malé skupince 3 – 8 účastníků, využijte příležitosti a přijměte pozvání na opakovací grafologický seminář ušitý na míru právě Vám.

Program semináře

  • Souhrnné opakování hlavních grafologických znaků včetně Vašich dotazů. 
  • Společná analýza rukopisu s důrazem na problematické grafologické znaky (komplexní dojmové znaky, tlak, tah a charakter čáry…). Přednostně budeme pracovat s Vámi donesenými a dopředu naskenovanými a zaslanými rukopisy. V případě sobotní celodenní varianty bude po polední přestávce prostor věnován rozboru druhého rukopisu a důkladnějšímu opakování. 
  • Diskuse nad závěry grafologického rozboru a nejvhodnější formou sdělení informací pisateli.
  • Další možnosti osobního rozvoje a vzdělávání pro absolventy grafologie.

Termín konání

Sobota 9.2. 2019 od 10 - 17.30 nebo čtvrtek 14.2.2019 od 17 - 20.30 

Podrobné informace


Cena

Částku ve výši 590 Kč v případě čtvrtečního semináře nebo 1.000 Kč za celodenní sobotní seminář uhraďte prosím nejpozději do 1.2.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030, nebo můžete (po osobní dohodě) zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0