Podzimní víkendový seminář – Usmíření přírody a kultury v nás

 je určen Vám všem, kteří jste odhodláni usmířit se se svými instinkty 

a rádi byste svůj život povznesli na vyšší kulturní a duchovní úroveň.

Témata semináře

  • Společně se zaměříme na tvořivé možnosti vyrovnávání se s lidskou přirozeností v dnešním (ne)civilizovaném světě;

  • zvědomíme si, jaká neusmířená témata nám zanechali naši předkové prostřednictvím opakujících se životních motivů, traumat a nemocí;

  • zjistíme, co my sami můžeme vykonat, abychom jednou provždy zamezili rodinným “démonům“ přístup do našich životů a dostatečnou měrou před nimi ochránit také své potomky.

Na co se můžete těšit?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace  arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, techniky konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a uzpůsobeno potřebám jejich jednotlivých členů. 

Zahájení a ukončení

V pátek před 17. hodin se sejdeme u Tančícího domu,  následuje společná prohlídka výstavy „13 komnat   1. republiky“ (vstupné 190Kč). Pokud nestihnete shlédnout výstavu, můžete dorazit rovnou na večeři v 18 hodin do Vinného restaurantu Orlík. Poté začíná oficiální program semináře - cca do 21 h (platí i pro sobotní večer).  V sobotu a v neděli začínáme v 10 hodin.  

Předpokládané ukončení semináře bude v neděli mezi 16. – 17. hodin. 

Termín a místo konání

Pátek až sobota 20.- 22.10.2017, Ateliér Psychologie radosti, Praha 3

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.250 Kč uhraďte prosím nejpozději do 15.9.2017 převodem na účet č. 0387273379/0800, doplatek 1.240 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0