Puštění, opuštění a odpuštění - víkendový seminář

Seminář je určen Vám všem, kteří jste se rozhodli nedořešené a nepříjemné záležitosti dále už neodkládat „na zítra“ a rádi byste prožili závěrečné dny tohoto roku „s čistým stolem“. Společně si osvojíme konkrétní techniky usnadňující vědomě PUSTIT vše, co nám již neslouží nebo dokonce škodí. S novým pochopením a hlubším uvědoměním můžeme snáze OPUSTIT místa, události nebo osoby, jejichž role v našich životech právě končí nebo už dávno skončily, abychom ve svých srdcích nalezli dostatek prostoru a síly ODPUSTIT druhým i sami sobě.

 • MÍSTO KONÁNÍ

  Víkendový seminář bude probíhat opět převážně v prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3. V případě příznivého počasí, po vzájemně domluvě, společně navštívíme vánoční trhy na Náměstí Jiřího z Poděbrad případně jiné předem domluvené místo.

 • NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, techniky konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a uzpůsobeno potřebám jejich jednotlivých členů. 

 • UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

  Ubytování není zajištěno, po osobní domluvě (vlastní karimatka + spacák) je možno přespat v Ateliéru. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) + drobné občerstvení. Ostatní stravování si hradí každý samostatně.

 • PŘIHLÁŠENÍ, CENA A ZPŮSOB PLATBY

  Cena kurzu činí 2.490 Kč. Zálohu 1.250 Kč zašlete, prosím, do 15.11.2017 na č.ú.: 0387273379/0800. Doplatek 1.240 Kč můžete uhradit na místě. Přihlášky prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo www stránek. 

 • POČET ÚČASTNÍKŮ VE SKUPINCE

  Práce v 5 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

 • ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ

  V pátek před 17. h se sejdeme před Novoměstskou radnicí (vstup z Vodičkovy ulice). Následuje společná prohlídka „Neviditelné výstavy“ (vstupné 200Kč). Pokud  výstavu nestihnete, můžete dorazit rovnou na večeři v 18h do restaurace „Jiná krajina“, Řeznická 1890/4, Praha 2. Poté začíná oficiální program semináře - cca do 21 h (platí i pro sobotní večer). V sobotu a v neděli začínáme v 10 h. Předpokládané ukončení  v neděli kolem 17. h. 

 • DOPORUČENÍ

  Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno – pro pozvolné doznění zážitků.        

 • TERMÍN KONÁNÍ

Pátek až neděle 1.- 3.12.2017

Podrobné informace


Cena

Částku ve výši 2.490 Kč uhraďte prosím nejpozději do 15.11.2017 převodem na účet č. 0387273379/0800, nebo můžete (po osobní dohodě) zaplatit přímo na místě.

Přihláška

 1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0