Síla fascinace - jarní víkendový seminář

“Schopnost fascinace je vrozena každému z nás
- chceme objevovat svět od okamžiku,
kdy jsme se narodili.”

Sebezkušenostní víkendový seminář, v jehož průběhu budeme společně prozkoumávat rozmanité ZÁHADNĚ VZRUŠIVÉ OBJEKTY, kterými se ochotně a dobrovolně necháváme FASCINOVAT. Tyto předměty naší touhy fungují v našich životech jako NEODOLATELNÉ MAGNETY vtahující nás do svého energetického pole, v jehož sítích můžeme zůstávat lapeni navěky. Sílu a uvolněnou energii fascinace však můžeme využít jako KLÍČOVÉHO STIMULU A MOCNOU HNACÍ SÍLU k potřebným transformačním změnám. Podaří - li se nám s objektem fascinace dlouhodobě udržovat TVOŘIVÉ SPOJENÍ,
v záblescích INSPIRACE nacházíme zásadní podněty k vytvoření své osobní VIZE. .

 

Informace k programu a organizaci kurzu

MÍSTO KONÁNÍ

Víkendový seminář bude probíhat již podruhé převážně v nových prostorách Psychologie radosti Praze - Břevnově, Šlikova 20.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arte - technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších originálních tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude uzpůsobeno aktuálnímu naladění a možnostem skupiny. Práce v 4 – 8 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření. Můžete se těšit např. na tvorbu vlastního totemu, tvořivou práci s tzv. genovými klíči....

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů + občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.

CENA A ZPŮSOB PLATBY

Cena kurzu činí 2.490 Kč. Zálohu 1.240 Kč zašlete, prosím, do 10. 2. 2020 na č. ú.: 1723183036/3030. Doplatek 1.250 Kč můžete uhradit na místě.

V případě zájmu alespoň třech z Vás, se ve společně dohodnutého termínu sejdeme na „dojezdovém“ semináři (17 – 20.00 h /350 Kč).

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se můžete prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo našich webových stránek.

ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ

V pátek před 17. hodinou se sejdeme pře vchodem do nově otevřeného medúzária. Fascinující Svět Medůz (vstupné 260 Kč) najdete nastřeše OC Arkády Pankrác. Vchod do Světa Medůz se nachází v horním patře nákupní pasáže z mostu nad prodejnou New Yorker a CCC. Přijedete-li autem, najdete vchod z Červeného parkoviště P2 mezi parkovacími sektory D6 a D9 (www.arkady-pankrac.cz/novinky-a-www.arkady-pankrac.cz/novinky-a-udalosti/svet-m eduz-e20236/). Nestihnete-li prohlídku medúzária, můžete dorazit rovnou na večeři v 18.30 do Restaurace Pizzeria Corleone (www.carleone.cz) v areálu Arkády Pankrác. Páteční i sobotní program potrvá cca do 20 h. V sobotu a v neděli začátek v 10 hodin. Předpokládané ukončení semináře v neděli mezi 17. - 18. hodinou.

DOPORUČENÍ

Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.

Termín konání

Pátek až neděle 20. - 22.3.2020

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.240 Kč z celkové částky 2.490 Kč uhraďte prosím nejpozději do 10.2.2020 převodem na účet č. 1723183036/3036. Doplatek ve výši 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0