Skryté světy

„Tento svět je, přes všechnu naši nauku a vědu, zázrakem;

nádherný, nevyzpytatelný, magický a úžasnější,

než si kdo dokáže představit.”

Thomas Carlyle 

Dovolte si vstoupit a stát se objevitelem svého vnitřního světa a ROZŠIŘTE SI svoji KOMFORTNÍ ZÓNU o dosud nepoznané duševní krajiny. V průběhu semináře si vytvoříte osobní MAPU, naučíte se orientovat prostřednictvím emočního KOMPASU a potkáte se se svými duchovními či zvířecími PRŮVODCI. Přepnutí na NOVÝ životní PROGRAM není zdaleka jen záležitostí vědomé volby, proto potřebujeme POCHOPIT, proč prodléváme tak dlouho v nepříjemných a zraňujících situacích nebo se dokonce do těchto „nehostinných končin“ opakovaně vracíme. Teprve pak můžeme PŘEKONAT psychické BLOKY, které až dosud bránily dalšímu životnímu POSTUPU. 

 

Místo konání

Víkendový seminář bude probíhat opět převážně v bezpečných a útulných prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3. 

Na co se můžete těšit?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arte - technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Zkusíte si také vypěstovat vlastní krystal. Využití a zařazení konkrétních technik bude přizpůsobeno aktuálnímu naladění a možnostem skupiny a Vašich individuálních potřeb.

Ubytování a stravování

Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů  + drobné občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.        

Počet účastníků ve skupince

Práce v 4 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

Zahájení a ukončení

V pátek před 17. hodinou na stanici metra Vyšehrad a společně se vydáme na prohlídku umělecké zahrady(www: umeleckazahrada.cz).  Nestihnete-li absolvovat společnou prohlídku, můžete dorazit rovnou
na večeři v 18.30 h do Restaurace V Čase (www.restauracevcase.cz). Páteční program potrvá cca do 20h (podobně i v sobotu). V sobotu a v neděli začátek v 10 h.  Předpokládané ukončení semináře v neděli mezi 17. – 18. h.

Doporučení

Vezměte si s sebou pohodlné, spíše sportovní oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.       

Termín konání

Pátek až neděle 8. - 10.3.2019

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.240 Kč uhraďte prosím nejpozději do 31.1.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030, doplatek 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0