Temná žena v našem nitru

3. Ženský Stín a Anima - Archetypy dneška 

Světlá a temná Anima - Umělecké ztvárnění motivu sester - Mýtus o Lilith - Máří Magdaléna – pravda a fikce - Postavení ženy v patriarchátu - Role hodné holky a rebelky - Femme Fatale Žárlivost a závist mezi ženami - Stín ve vztahu matky a dcery - Matka, tchyně nebo čarodějnice? - Bohyně a pseudobohyně dneška - Ženská individuace - Fáze měsíce a ženství - Dcera – matka – babička - Archetyp posvátné prostitutky - Přijetí ženské síly - Jak  žít posvátné ženství ve 21. století?

 

Na co se můžete těšit?

V průběhu semináře se potkáte a blíže seznámíte s autentickým ženstvím uvnitř sebe samých. Budeme se učit více ho přijímat, milovat, věnovat mu náležitou péči a nacházet rozmanité způsoby, jak ho projevovat  ve svém každodenním životě. Využijeme kombinace vybraných arte - technik a konstelací. Inspirací nám budou známé příběhy nevšedních žen z minulosti i současnosti.

Termín konání

Sobota od 10.00 - 17.30 h  dne 11.5.2019

Podrobné informace


Cena

Částku ve výši 1.000 Kč uhraďte prosím nejpozději do 5.5.2019 převodem na účet č. 1723183036/3030, nebo můžete (po osobní dohodě) zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0