Zimní víkendový seminář - Žádné žerty s čerty?

I Vy se můžete odhodlat k rozlousknutí těch nejtvrdších oříšků a VYLÉČIT SVÁ ZRANĚNÍ pocházející z odmítnutí, opuštění, ponížení, zrady a křivdy a VYMANIT SE ZE ZAČAROVANÝCH KRUHŮ hluboce zakořeněných závislostí a důmyslných egoobran mnohdy převlečených za zdánlivé výhody či přísliby okamžitého štěstí. OSVOBOZENÁ ENERGIE Vám pak usnadní být více sami sebou a  podpoří Vás v aktivním utváření ŽIVOTA NAPLNĚNÉHO SMYSLEM, harmonií a krásou.

Místo konání

Víkendový seminář bude probíhat v příjemných a útulných prostorách Ateliéru Psychologie radosti, v Přemyslovské 29, Praha 3.

Na co se můžete těšit?

Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arteterapeutických technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, techniky intuitivních konstelací, vizualizace a dalších tvořivých technik ušitých na míru danému tématu. Využití a zařazení konkrétních technik bude modifikováno podle aktuálního naladění skupiny a uzpůsobeno potřebám jejich jednotlivých členů.  V případě Vašeho zájmu navštívíme  v sobotu kryptu sv. Cyrila a Metoděje (vstupné 75Kč).

Ubytování a stravování

Ubytování není zajištěno, po osobní domluvě (vlastní karimatka + spacák) je možno přespat v Ateliéru. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů (čaj, káva, voda) + drobné občerstvení. Ostatní stravování si hradí každý samostatně.

Počet účastníků

Práce v 5 – 10 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

Zahájení a ukončení

V pátek v 15.45 h se sejdeme na Vyšehradě u legendárního  Čertova sloupu. Poté společně navštívíme Vyšehradské Kasematy  (vstupné 60Kč). Večeře je plánována na cca 17.30 h v Restauraci „Krok zpět“, Vyšehradská, 425/31, 128 00 Nové Město. Pokud nestihnete prohlídku podzemí Vyšehradu, můžete dorazit rovnou na večeři.  Poté začíná oficiální program semináře s rozchodem u Faustova doma na Karlově náměstí  v cca    20.30 h (čas platí i pro sobotní večer). V sobotu a v neděli začínáme v 10 h. Předpokládané ukončení semináře je v neděli kolem 17.h. 

Termín konání

Pátek až neděle od 9. - 11.2.2018

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.250 Kč uhraďte prosím nejpozději do 20.1.2018 převodem na účet č. 0387273379/0800. Doplatek ve výši 1.240Kč  můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

  1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0