Tajemství Fénixe aneb mýtus věčného návratu

..".Neboť rozum, vládnoucí sám, je silou omezující; a vášeň, jsouc samotná, je plamen, jenž hoří, 
až pohltí sám sebe. Nechte proto svoji duši, aby vynesla váš rozum do výšin vášně, ať může zazpívat; 
a dovolte, aby rozum řídil vaši vášeň, ať vaše vášeň prožívá své každodenní vzkříšení a jako fénix se vznese nad vlastním popelem." Chalíl Džibrán

Někdy procházíme obdobím nabádajícím ke změnám pouze okrajovým, jindy jsme osudem vybízeni učinit ROZHODUJÍCÍ KROKY vedoucí K hluboké TRANFORMACI A radikální OBNOVĚ našich životů. V průběhu tajemného procesu VNITŘNÍ ALCHYMIE se staré, pokroucené vzorce proměňují ve zcela NOVOU, bezprostředně zakoušenou REALITU, v níž se protiklady až dosud soupeřící o naši pozornost, začínají svobodně oddávat svému milostnému tanci. Přijměte pozvání na sebezkušenostní víkendový seminář, OBJEVTE SVÉHO FÉNIXE.

 

 • STO KONÁNÍ

  Víkendový seminář se bude konat, jako již po několikáté, převážně v prostorách Psychologie Radosti, na adrese Praha - Břevnov, Šlikova 20. Pokud dovolí počasí, a po společné domluvě, se můžeme v sobotu nebo v neděli přesunout do cca 5 min vzdáleného parku Královka a částečně pracovat i venku.

 • NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  Čeká na Vás opět jedinečná kombinace arte-technik, prvků dramaterapie, muzikoterapie, konstelací, vizualizace a dalších originálních tvořivých technik ušitých přímo na míru danému tématu. Kreativní práce inspirovaná jednotlivými fázemi alchymistického procesu. Využití a zařazení dalších konkrétních technik bude uzpůsobeno aktuálnímu naladění a možnostem skupiny. Práce v 4 – 8 členné skupince umožňuje individuální přístup a poskytuje každému dostatečný a bezpečný prostor k vlastnímu sebevyjádření.

 • UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

  Ubytování není zajištěno. V ceně je zahrnuta základní nabídka nápojů + občerstvení. Ostatní stravování a vstupné si hradí každý samostatně.  

 • PŘIHLÁŠENÍ

  Přihlásit se můžete prostřednictvím sms, e-mailem, telefonicky nebo našich webových stránek. 

 • ZAHÁJENÍ A UKONČENÍ

  V pátek před 17. hodinou se sejdeme před Muzeem alchymie v Haštalské 1, Praha 1 (http://www.alchemiae.cz/cs), kde společně s průvodcem absolvujeme prohlídku (vstupné 200 Kč; Nestihnete-li prohlídku muzea, můžete dorazit rovnou na večeři v 18 h do restaurace Haštalský dědek (http://hastalskydedek.cz). Páteční program potrvá cca do 20, v sobotu cca do 19.30h). V sobotu a v neděli začátek shodně v 10 hodin. Předpokládané ukončení semináře v neděli kolem 17. hodiny.

 • DOPORUČENÍ

  Vezměte si s sebou, pokud možno, pohodlné a prodyšné oblečení. Pro pozvolné doznění zážitků doporučujeme vzít si v pondělí po semináři volno.

 • TERMÍN KONÁNÍ

  Pátek až neděle od 25.-27.9.2020

Podrobné informace


Cena

Zálohu ve výši 1.240 Kč uhraďte prosím nejpozději do 31.8.2020 převodem na účet č. 1723183036/3030, doplatek ve výši 1.250 Kč můžete zaplatit přímo na místě.

Přihláška

 1. viz přihlašovací formulář

Komentáře

počet: 0